Observational method: workshop ProRail
Auteur:
Uitgever: Geo-Impuls
Uitgave: 29 juni 2011 | Geüpload op: 26 augustus 2021
Dit document betreft een verslag van een workshop over de Observational Method (OM), gegeven op 29 juni 2011 in het kader van het programma Geo-Impuls....>>
Samenvatting
Dit document betreft een verslag van een workshop over de Observational Method (OM), gegeven op 29 juni 2011 in het kader van het programma Geo-Impuls. Er werd gesproken over het belang van Geo-Impuls voor ProRail. Verder gaf de werkgroep Observational Method een toelichting op het streven van Geo-Impuls en de werkwijze en mogelijkheden van het gebruik van de OM. Vervolgens zijn een aantal projecten besproken waarbij deze methode is, of kan worden, toegepast.
Meer informatie over de Observational Method is te vinden in de handreiking opgesteld door Geo-Impuls. Deze handreiking is via deze link te vinden.