Verslag
Opย 16 maart 2021ย stond de digitale bijeenkomst van het platform Beheer en onderhoud en hetย platform Tunnels en veiligheidย in het teken van het thema โRenoveren met de winkel openโ. Dit vraagt om goede samenwerking, logistieke afstemming, heldere afspraken, flexibiliteit en korte communicatielijnen.
Tijdens de bijeenkomst stonden de lessen uit het programma VIT2 van Rijkswaterstaat centraal. Negentig online deelnemers doorliepen het programma onder leiding van platformcoรถrdinatoren Arjan Tromp en Tom van Tintelen. In de studio sprak Johan Naber sprak namens Rijkswaterstaat over de doelen en over hoe de aanpak heeft uitgepakt. Jan Holsteijn en Rob Riemens vertelden namens de combinatie Croon Siemens over de uitvoering, techniek en logistiek. Stefan Kurvers (Dynniq) sloot digitaal aan en ging in op de industriรซle automatisering.
Tussen de presentaties door werden via Mentimeter vragen beantwoord, zoals โop welke onderwerpen uit de presentatie zou u in COB-verband dieper willen ingaan?โ. Ook konden de deelnemers via de chat vragen indienen. Volgens Arjan Tromp werden met name testen, logistiek, de rol van de beheerder en cybersecurity bij renovatie, veel genoemd. Daarnaast concludeerde hij dat VIT ook lijkt te staan voor โVaak Intensief Tafelenโ.