Gerelateerde documenten
Evaluatie incident Heinenoordtunnel – Remco van Werkhoven
Op 21 en 22 april 2015 organiseerde het KPT een bijeenkomst over de evaluatie van het incident in de Heinenoordtunnel. Deze pdf omvat de presentatie van Remco van Werkhoven (Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond) over de reconstructie van het incident.
Risicoverdeling geotechniek (RV-G) in de praktijk
Deze presentatie is gegeven als onderdeel van de workshop 'Geotechnische risico's en contracten' en geeft een voorbeeld van de toepassing van een Risico Verdeling Geotechniek (RV-G) op een project bij de N210 alsmede een evaluatie van de RV-G methode.
Filevorming en ventilatie in Nederlandse tunnels
Dit is een presentatie over filevorming en ventilatie in Nederlandse tunnels gegeven voor het Kennis Platform Tunnels in december 2014.
A formal analysis of Dutch generic integral tunnel design models
Het Generiek Integraal Tunnel Ontwerp (GITO) bevat generieke modellen voor de besturingssystemen van tunnels van Rijkswaterstaat. Een formele verificatie van deze modellen bevordert de veiligheid en betrouwbaarheid van van GITO afgeleide tunnelcontrolesystemen. De GITO-modellen zijn niet formeel gespecificeerd, wat het gebruik van formele methoden om de juistheid van de modellen te verifiëren bemoeilijkt. In dit rapport wordt onderzocht in hoeverre een formele verificatie van deze modellen mogelijk is.
Fuel Cell Bus and Hydrogen Safety Training for First Responders
Dit is een presentatie over de brandveiligheid van brandstofcel- en waterstofbussen gegeven op Busworld Turkije in 2014.
Uitvoerder en adviseur in de bouw: draaiboek workshops
Draaiboek voor workshops die gegeven kunnen worden in het kader van de werkgroep 'Kloof Ontwerp-Uitvoering' van Geo-Impuls die zich als doel heeft gesteld om de samenwerking tussen geotechnisch adviseur en uitvoerders te verbeteren.
Agenda
Bekijk allesNieuws en achtergrond
Bekijk alles-
Platform Tunnels trekt recordaantal bezoekers bij het COB
-
COBot: het Centrum Ondergronds Bouwen lanceert AI-hulp die betrouwbaar de weg wijst in de kennis over ondergronds bouwen
-
Podcast Rail: Terwijl Rotterdam slaapt, begint onder de grond de puzzel
-
Oorzaken graafschadebeperking in Amsterdam blootgelegd
-
Kennisarena podcast: ‘De grootste uitdaging ligt niet onder de grond, maar erboven’