4427 Voorbij

Dag van de Praktijk

Een bijzondere open dag: op de Dag van de Praktijk maakt u kennis met projecten waar de bodem bewust wordt gebruikt en duurzaam beheerd. De Dag van de Praktijk is niet zomaar een open dag. Op verschillende plaatsen in Nederland kunt u een blik achter de schermen werpen bij projecten waar de bodem bewust wordt gebruikt en duurzaam beheerd. Maar het gaat met name om interactie met de mensen achter het project. Projectleiders verzorgen een excursie of bijeenkomst op locatie en gaan graag met u in gesprek over hun praktijkervaring. De Dag wordt georganiseerd door het expertisenetwerk Bodem en Ondergrond, in samenwerking met het initiatief Bewust Bodemgebruik. Het doel is mensen en organisaties die zich professioneel met bodem en ondergrond bezighouden, met elkaar te verbinden zodat ze van elkaar en elkaars projecten kunnen leren. Mensen die aan de vooravond staan van een soortgelijk traject kunnen zo langsgaan bij iemand die dat traject al een keer doorlopen heeft. Aan de andere kant biedt het voor de gastheer/vrouw de mogelijkheid om het project met anderen (met een frisse blik) te bespreken.

Meer informatie
Kijk voor meer informatie op de website van het expertisenetwerk Bodem en ondergrond. Vanaf 1 maart a.s. is daar informatie over alle deelnemende locaties te vinden en dan kunt u zich inschrijven als bezoeker voor één of twee van de locaties.

Als u zelf een project of locatie weet voor de Dag van de Praktijk, neem dan voor 1 maart 2012 contact op met Monique Nelissen van Bodem+ (monique.nelissen@agentschapnl.nl) of Ingrid van Reijsen van SKB (ingrid.vanreijsen@skbodem.nl) om de mogelijkheden te bespreken.

Woensdag 11 april 2012 08:00:00 – 08:00:00 <p>Locaties door heel Nederland</p>

COB AI