784 Voorbij

Gedoe in de ondergrond

De ontwikkelingen in de ondergrond gaan snel.   De ontwikkelingen in de ondergrond gaan snel. Zo snel dat de overheid achterblijft. Terwijl het ene initiatief na het andere ontstaat, ontbreekt het nog aan de verwachte structuurvisie van het Rijk op de ondergrond, STRONG. Is dat een probleem? Hoe kunnen we daar als water- en ondergrondprofessional mee omgaan?
Het voorjaarscongres bestaat uit twee dagdelen; in het prikkelende plenaire deel in de morgen zullen het gedoe en de kansen in de ondergrond in beeld worden gebracht. In een spannende discussie werpen bestuurders en prominente beslissers vanuit het eigen perspectief hun licht op de dilemma's en paradoxen in de praktijk. Om vervolgens na te gaan wat ze van de toekomstige wetgeving en beleidskaders verwachten, zoals de omgevingswet en STRONG.
In de middag zal verdere verdieping plaatsvinden in een groot aantal te kiezen interactieve sessies war de paradoxen en dilemma's in de ondergrond aan bod komen. >> Kijk voor meer informatie op de website van KNW

Woensdag 22 april 2015 08:00:00 – 08:00:00 <p>Spoorwegmuseum, Maliebaanstation, 3581 XW Utrecht</p>

COB AI