Na het volgen van deze cursus bent u in staat de benodigde kennis te vinden, te verzamelen en te gebruiken om problemen met bemalingen te voorkomen.
Regelmatig ontstaat er schade in de omgeving door bouwprojecten, neemt de bouw meer tijd in beslag dan verwacht of vallen bouwwerken duurder uit dan begroot. De verlaging van het grondwaterpeil, de bemaling, is vaak direct of indirect de oorzaak van deze problemen. Een belangrijke achterliggende oorzaak is het ontbreken of onvoldoende benutten van kennis.
De PAO-cursus
Bemalingen bij bouwprojecten gaat in op het ontwerp en de uitvoering van bemalingen en de wet- en regelgeving. Alle relevante aspecten om vanaf veldonderzoek via een goed ontwerp en een soepele vergunningsprocedure tot een uitvoering zonder problemen te komen, worden behandeld.
Kijk voor meer informatie en aanmelding op de website van PAO
29 – 30 mei 2013
·
<p>Delft</p>