784 Voorbij
Congres elektrisch rijden en de gemeente
Hoe snel zal elektrisch vervoer zich ontwikkelen en in welke richting? Wat betekent deze ontwikkeling voor gemeenten, en dan vooral in haar rol van inrichter en beheerder van de openbare ruimte?
Beleidsvisie onvermijdelijk
Gemeenten worden aangesproken door netbeheerders elektra, die graag én snel e-laadpunten willen plaatsen. Van de gemeente wordt verwacht dat deze hier in mee- denkt en -werkt. Het tijdig ontwikkelen van een gemeentelijke beleidsvisie is daarom onvermijdelijk.
Het congres wordt geopend door Marijke Vos, vm. wethouder van gemeente Amsterdam (en in die hoedanigheid lid van het formule E-team namens de VNG). Daarna volgen informatieve inleidingen en sessies met leerzame casuïstiek.
Doelgroep
Gemeentelijke medewerkers op beleids- en strategisch niveau, zoals steden-bouwers, kabel- en leidingcoördinatoren, civieltechnici, maar ook juridische medewerkers en handhavers.
Belangstelling
Als u tot de doelgroep behoort, kunt u zich aanmelden door gebruik te maken van het digitale antwoordformulier.
Maandag 27 september 2010 08:00:00 – 08:00:00